דיור מוגן ודיור נתמך

חברת שלו היא מבין הראשונות להעניק שירותי סל שיקום במסגרת חוק שיקום נפגעי נפש בקהילה. במסגרת סל שיקום אנו מעניקים שירות של דיור מוגן בפריסה ארצית המעניק ליווי ותמיכה בתחומים שונים בסביבתו המוכרת של האדם. כמו כן, אנו מספקים שירות של דיור נתמך כחלק מיוזמה של הג'וינט ומשרד הרווחה במטרה לאפשר לאנשים עם מוגבלויות שונות להתגורר באופן עצמאי בקהילה. אתם מוזמנים לגלול לפרטים נוספים.

מעוניינים להצטרף לאחת המסגרות, מתלבטים, מעוניינים לשאול שאלות? אנחנו כאן – צרו עימנו קשר

ציפור הנפש, מרכז להורים מתמודדים ולילדיהם
מסגרות ציפור הנפש, מרכז להורים מתמודדים ולילדיהם:

מרכז לשיפור כישורי ההורות של הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות והקשרים עם ילדיהם. השירות ניתן למתמודדים, זכאי סל שיקום, שהם הורים לילדים בכל הגילאים- פעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים- המעוניינים לשפר את כישוריהם ההוריים ואת היחסים והתקשורת עם ילדיהם וכן למתמודדים המתכוננים להפוך להורים.

אתם מוזמנים לצפות בסיפור של יניב – מעצב גרפי ומוסיקאי , נשוי ואב לילד בן 6, מתמודד עם בעיה נפשית. מספר על הורות והתמודדות


ציפור הנפש
סל שיקום – דיור מוגן קבוצתי (דירת שותפים)

שרות הדיור המוגן מיועד לאנשים מגיל 18 ומעלה, שהוכרו כמתמודדים עם פגיעה נפשית משמעותית ועברו ועדת שיקום של משרד הבריאות במסגרת סל שיקום או הוכרו ע"י משרד הביטחון כזכאים לשירות. השירות מיועד לאנשים בעלי יכולות עצמאיות חלקיות, אשר אינם זקוקים לליווי רצוף, אך עדיין זקוקים לעזרה, ליווי ותמיכה בתחומים שונים בחייהם.

במסגרת השרות, חברת "שלו ובניו" מחזיקה דירות במרכז הארץ ובדרומה, כשבכל דירה חיים בצוותא מספר דיירים המסתייעים בתמיכת הצוות הטיפולי על מנת להתמודד ביעילות עם אתגרי החיים.

דיור מוגן קבוצתי
דיור מוגן לנפגעי נפש לבודדים

שרות הדיור המוגן לנפגעי נפש מיועד לאנשים מגיל 18 ומעלה, שהוכרו כמתמודדים עם פגיעה נפשית משמעותית ועברו ועדת שיקום של משרד הבריאות במסגרת סל שיקום או הוכרו ע"י משרד הביטחון כזכאים לשירות. השירות מיועד לאנשים החיים בגפם  או עם בני משפחתם וזקוקים לסיוע בתחומי החיים השונים. במסגרת שרות זה המתמודד ממשיך לחיות בדירתו ובסביבתו המוכרת ונהנה משיפור משמעותי באיכות חייו באמצעות תמיכה וסיוע של צוות מקצועי מטעם החברה.

בית השחר - תמונה לאתר
דיור נתמך

תוכנית "דיור נתמך" הינה תוכנית תמיכה חדשה, המצויה על רצף שירותים תומכי דיור לאנשים עם מוגבלות שמקיים משרד הרווחה בשיתוף עם "מסד נכויות" שהינה שותפות בין ג'וינט ישראל וקרן משפחת רודרמן.

שירות הדיור הנתמך של חברת שלו פועל בעיר אשדוד וסביבתה ונותן מענה לאנשים עם מוגבלות במטרה להקנות ולחזק מיומנויות תפקודיות בקרב אנשים מאוכלוסיות אלה המעוניינים לחיות באופן עצמאי בקהילה והזקוקים לסיוע לשם כך.

מסד נכויות
מיניות וזוגיות בריאה
מסגרות מיניות וזוגיות בריאה:
לפרטים נוספים 

במסגרות הדיור והתעסוקה של שלו מועברת תכנית לקידום זוגיות ומיניות בריאה לכל מקבל שירות במסגרת.
השירות מועבר על ידי תומר עזריה, רכז התחום בסיוע מתאמי הטיפול ומדריכי השיקום.
במסגרת השירות ניתן להצטרף לקבוצות שיחה מתוקשבות בנושא זוגיות, לקבל ליווי לזוגות קיימים ולעבוד על מיומנויות בקשר ותקשורת בין אישית.
בנוסף מתקיימים מעת לעת ערבי "גברים/נשים בדרך לזוגיות", ערבי הכרויות ועוד.
לפרטים נוספים, ייעוץ והכוונה ניתן לפנות לתומר: 1599559978

זוגיות