פעילות בחווה

ברצוננו לשתף אתכם בשיתוף פעולה חדש ומתחדש עם המועדון התעסוקתי בדימונה. בחודש נובמבר האחרון נפגשנו צוות עובדים מהמועדון החברתי( ליאורה שנקר ורפי ביטון) ומדיור מוגן שלו בדימונה (סבטלנה פסודייב ומורן ארדרונאי) ויחד בנינו יחד קבוצה, שאותה מלווה אדיר סרוסי, של דיירים מהגיל השלישי במטרה להנעים את זמנם, להרחיב אופקים וליצור קשרים חברתיים תומכים. הקבוצה כיום מונה כשלושה דיירים והם יוצאים למקומות שונים.
עד כה נפגשה הקבוצה פעמיים ואנו כבר בונים מפגשים נוספים.

במפגש הראשון נפגשו החברים במאפיית ראשונים, שם למדו להכיר האחד את השני, התפנקו על כוס שתיה חמה ומשהו מתוק לחיך. חברי הקבוצה מספרים כי נהנו מאוד גם מהחוויה וגם האחד מהשני.

במפגש השני, בחרנו לקחת את הקבוצה לחווה בדימונה. קצת מילים על החווה: בפאתי העיר דימונה שוכנת לה חווה קטנה בה מגדלים בעלי חיים שונים (טווס, ארנבות ועוד) ומטפחים שטחים חלקאיים בהם מגדלים ירקות שורש, פרחים ועוד. חברינו לקבוצה בחרו לקחת חלק פעיל בפעילות החווה, השתמשו במריצה להעברת שתילים וסידורים, ישבו בצילי העצים ונהנו מתה חם ושיח על חוויות החיים.

אנו מקווים להמשיך שיתוף פעולה זה עם המועדון התעסוקתי בתקווה להרחיב את משתתפי הקבוצה ולהעניק ודיירים נוספים מהגיל השלישי חוויות מהנות ומספקות שכאלו.

 

תגובה