תחומי שירות נוספים

חברת שלו שואפת לתת מענים ייחודיים ומגוונים לאוכלוסיות המתמודדות עם מגוון מגבלות. כחלק משאיפה זו החברה מרחיבה את תחומי השירות שמספקת ופועלת ליצור שיתופי פעולה עם גופים שונים בקהילה. תחומי השירות הנוספים מתפתחים ומתרחבים באופן דינמי בהתאם לצרכים העולים מן השטח.

ציפור הנפש, מרכז להורים מתמודדים ולילדיהם
מסגרות ציפור הנפש, מרכז להורים מתמודדים ולילדיהם:

מרכז לשיפור כישורי ההורות של הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות והקשרים עם ילדיהם. השירות ניתן למתמודדים, זכאי סל שיקום, שהם הורים לילדים בכל הגילאים- פעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים- המעוניינים לשפר את כישוריהם ההוריים ואת היחסים והתקשורת עם ילדיהם וכן למתמודדים המתכוננים להפוך להורים.

אתם מוזמנים לצפות בסיפור של יניב – מעצב גרפי ומוסיקאי , נשוי ואב לילד בן 6, מתמודד עם בעיה נפשית. מספר על הורות והתמודדות


חונכות משרד הביטחון
מסגרות חונכות משרד הביטחון:

חונכות הינו מיזם משותף עם משרד הביטחון אשר בא לתת מענה בהיבט החברתי בתהליך השיקום של הזכאי לשירות.

דיור נתמך

תוכנית "דיור נתמך" הינה תוכנית תמיכה חדשה, המצויה על רצף שירותים תומכי דיור לאנשים עם מוגבלות שמקיים משרד הרווחה בשיתוף עם "מסד נכויות" שהינה שותפות בין ג'וינט ישראל וקרן משפחת רודרמן.

שירות הדיור הנתמך של חברת שלו פועל בעיר אשדוד וסביבתה ונותן מענה לאנשים עם מוגבלות במטרה להקנות ולחזק מיומנויות תפקודיות בקרב אנשים מאוכלוסיות אלה המעוניינים לחיות באופן עצמאי בקהילה והזקוקים לסיוע לשם כך.

גיל הזהב – ניהול בתי דיור

אנו מנהלים בתי דיור לגיל זהב מטעם משרד הבינוי לזכאי סיוע של משרד הבינוי אשר מתקשים למצוא פתרונות דיור בקהילה.

הדיור מאפשר לדיירי הבית לנהל אורח חיים עצמאי, פעיל ובטוח. אנו מקיימים פעילות חברתית ענפה בתחום החברתי הכוללת אירועים, ציון חגים במשותף וחוגים.

כמו כן, הדיור מספק מענה סוציאלי באמצעות עובדת סוציאלית שהנה חלק מצוות הדיור ונמצאת בקשר הדוק עם הדיירים ועם השירותים החברתיים העירוניים המטפלים בזקנים.